صنایع فولاد
صنایع فولاد کشور

شرکت فاتح سازه همکاری نزدیکی با شرکت مجتمع فولاد مبارکه اصفهان دارد و موفق گردیده ۹۵ پروژه از پروژه های آن مجموعه که شامل قطعات بومی سازی، استراکچر ها، انواع مکانیزم های متحرک ،لاینر های ضدسایش هاردوکس و فلزات رنگی ناحیه نورد گرم، اتصالات متصل به کوره، یاتاقانها، نازل های پاشش آب ناحیه نورد گرم، غلطک ها، آچارهای تنظیم الکترودهای کوره شرکت صبا، قطعات ریختگری،فولادی چدنی و فلزات رنگی، کوپلینگ ها، سگمنتها،ساپورتها،چرخ دنده ها را اجرا نموده و با کیفیت بسیار عالی تحویل آن شرکت نماید.

با ما تماس بگیرید!
صنایع قند کشور

شرکت فاتح سازه با توجه به توانمندی ها و سرعت عمل درتولید توانسته پشتیبانی قطعات یدکی خطوط تولید شرکتهای قند را انجام دهد و همکاری چشم گیری با صنایع قند کشور داشته باشد که قطعات مختلف خطوط تولید، قطعات یدکی ادوات کشاورزی مرتبط با تولید چغندر قند از جمله موارد فوق می باشد .

با ما تماس بگیرید!
صنایع قند
بازرگانی
بازرگانی

یکی از صنایع مهم کشور صنایع نساجی می باشد که رابطه مستقیمی با زندگی مردم دارد و برای اقتصادی پویا باید از این صنایع حمایت خاصی صورت بگیرد و با توجه به شرایط تحریم و پیچیدگیهای خاص آن تجهیزات، پشتیبانی و تامین قطعات یدکی آن دستگاه ها همیشه مشکلات زیادی برای تولیدکنندگان این عرصه به وجود آورده است. شرکت فاتح سازه توانسته است در واحد فنی و مهندسی قطعات دقیق این مکانیزم ها را بررسی نموده و مهندسی معکوس انجام گرفته است و قطعات دقیقی را با دستگاه های CNC تولید کرده و از لحاظ کیفیت خیلی فراتر از نمونه خارجی تحویل مشتری نماید و این موضوع یکی از افتخارات این مجموعه می باشد.

با ما تماس بگیرید!
مکانیزم های دقیق صنعتی

یکی از معضلات کارخانه ها، شرکت ها و صنایع پزشکی در کشور پشتیبانی دستگاههایی هستند که دارای تکنولوژی می باشند.

قسمتهایی از آن مکانیزم‌هایی دقیق حرکتی هستند که ترکیبی از مکانیک، هیدرولیک، پنوماتیک، برق، الکترونیک می باشند که شرکت فاتح سازه توانسته با کمک مشاوره های صنعتی اساتید دانشگاه مشکلات آن مجموعه ها را مرتفع نماید نمونه‌ای از پروژه های انجام گرفته ساخت زانو مصنوعی انسان می باشد.

با ما تماس بگیرید!
مکانیزم های دقیق صنعتی
مهندسی معکوس
مهندسی معکوس و R & D

امروزه شرکت هایی موفق هستند که واحد تحقیق و توسعه و مهندسی معکوس پویایی داشته باشند و بخشی از سرمایه خود را صرف تولید علم و تحقیقات محصولات خود قرار دهند.

شرکت فاتح سازه با توجه به اهمیت این موضوع بخشی از سرمایه خود را در جهت رشد و توسعه مجموعه با مشاورین قابل و اساتید دانشگاه و کارآفرینان موفق قرار داده است و خدماتی متفاوت به مشتریان عزیز ارائه میدهد.

با ما تماس بگیرید!
صنایع نساجی

یکی از مشکلات کشور تامین قطعات خاص وارداتی میباشد شرکت فاتح سازه با ارتباطات بین‌المللی با اروپا و کشورهای همسایه توانسته است مشکلات تحریم را تا حدود زیادی برطرف نمایند و قطعات خاص مانند قطعات الکترونیکی دستگاه های تراش cnc فرز cnc نازلهای خاص صنایع فولاد، بلبرینگ های خاص و موارد مشابه را تحویل مشتریان در حداقل زمان تحویل نماید این شرکت آماده خدمات متفاوت در این عرصه به مشتریان عزیز می باشد.

با ما تماس بگیرید!
صنایع نساجی
صنایع نظامی و هوایی
صنایع نظامی و هوایی

بخشی از قدرت هر کشور صنایع نظامی آن می باشد و با توجه به چشم انداز و توانایی شرکت فاتح ساز این مجموعه توانسته سطح همکاری های خاصی با صنایع نظامی کشور در تولید قطعات مختلف هوایی،زیر دریایی،ساخت قالبهای خاص، پهپاد ها وغیره انجام دهد و با توجه به محدودیت‌های اطلاعاتی که در این صنایع وجود دارد از توضیحات بیشتر معذوریم.

با ما تماس بگیرید!
خطوط تولید

شرکت فاتح سازه سابقه درخشان در تولید قطعات مختلف به طور مستقیم و غیر مستقیم دارد و همین دلیل توانسته در ساخت خطوط تولید کمک شایانی به تولید کنندگان عزیز نماید که شامل ساخت خطوط ازصفرتاصد، بخشی از قطعات دقیق که نیاز به دستگاه های خاص از جمله لیزر، فرز CNC تراش CNC ،اسپارک  CNCو غیره دارد را تولید نموده و خطوط تولید را تکمیل و تحویل مشتری نمایند.

با ما تماس بگیرید!
خطوط تولید
مشاوره صنعتی
مشاوره صنعتی

سرعت رشد تکنولوژی ها و علم همه صنایع روز به روز زیادتر می‌شود و تمام شرکت ها جهت بقای خود و پویا داشتن سیستم به این امر مهم اهمیت خاصی می‌دهند.

شرکت فاتح سازه با همکاری اساتید دوره دیده در اروپا و اساتید دانشگاه  و کارآفرینان موفق این امر مهم را سرلوحه مجموعه خود قرار داده است و در صورت نیاز همکاران و شرکتها آمادگی خدمت‌رسانی به آن مجموعه ها می باشد.

با ما تماس بگیرید!

عجله کنید! همین امروز با ما تماس بگیرید و

مشاوره رایگان دریافت کنید